Përmbyset makina në autostradë, të plagosurin e kalojnë me barrelë mbi bordurën e rrugës

Një aksident ka ndodhur këtë paradite në autostradën Tiranë-Elbasan. Siç shihet edhe nga pamjet e sguruara nga Dosja.al një makinë është përmbysur. Shkaqet e aksidentit nuk dihen ende, por auto-ambulanca ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Mjeti shihet se ka ndaluar në korsinë tjetër, jo në atë ku ka ndodhur aksidenti. I plagosur, shihet se është hipur në barrelë dhe kalohet mbi bordurën e rrugës.