Zbardhet dëshmia e vëllait të Vilsonit : Më lanë në lokal dhe ikën të 3 në mal

Shqiptarja.com ka zbardhur deshmine e vellait te Vilson Cutaj, i cili humbi jeten rreth nje jave me pare ne fshatin Vrith te Malesise se Madhe

Ne deshmine qe Shqiptarja.com dhe gazetari Elton Qyno ka siguruar eshte pershkruar i gjithe itinerari i levizjes nga Bajza ne drejtim te fshatit Vrith, aty ku tre djemte e rinj, Vilsoni, Klementi dhe Danjeli kane shkuar ne mal duke e lene vellain e Vilsonit vetem ne lokal

Pasi ka pare qe nuk po merrte pergjigje, me pas Olsi i shqetesuar i eshte drejtuar uniformave te policise duke bere edhe denoncimin per zhdukjen e tre te rinjve