Si po qeveris Bardh Spahia Shkodren ?!

Kur kane kaluar 7 muaj nga zgjedhjet e 6 Marsit, Bashkia Shkoder sot ka nje tjeter drejtim.

Por shkodranet jane te ndare ne mendimet e tyre per drejtimin e Bashkise Shkodres.

A jeni te kenaqur me drejtimin e Bashkise Shkoder qe prej 6 Marsit ?

Cfare duhet te ndryshoje apo te permiresohet ne Shkoder ?!

Eetimes fton shkodranet te behen pjese e anketes e cila do te botohet e plote gjate diteve ne vijim. Lini komentin tuaj! Ne rrjetet sociale Facebook dhe Instagram