NDODH NE SHKODER / PREKËSE! Qeni fle mbi varrin e pronarit

Një video është bërë virale në rrjetet sociale. Një qen është duke fjetur mbi arkivolin e pronarit të tij në varrezat e Shkodrës. Pamjet janë dërguar tek JOQ nga një qytetar, i cili thuhet se i sheh çdo ditë këto pamje.

Videoja është mjaft emocionuese dhe të gjithëve atyre që e kanë parë u kanë kujtuar skenën e filmit “Hachiko”. Për më tepër emocione shiheni vetë videon.

Instagram will load in the frontend.