Artan Hoxha: Vllaznia dikur të shkelte, tani ka mbrapa ata që të bëjnë gropën

Një nga gazetarët investigativë më të mirë në vendin tonë, Artan Hoxha është i ftuar sot në emisionin Pressing në ABC. Gjatë fjalës së tij ai bëri një panoramë të përgjithshme për futbollin tonë, në veçanti Kategorinë Superiore. Këtë sezon Hoxha është tifoz me Vllazninë.

“Unë nisem nga tendenca dhe nga fryma e skuadrës sepse jemi edhe ne prag fushate. Para dy tre javësh kam thënë se jam tifoz me Vllazninë dhe dua ta marrin ata. Kjo është reklamë e mirë për kampionatin sepse konsiderohemi si kampionat i kalkuluar, nëse e fiton Vllaznia bie poshtë kjo. Trajneri mund të jetë gjerman, por je në Shkodër.

Ai duhet ta frenojë skuadrën dhe t’i mbajë me këmbë në tokë. Në ndeshjet e fundit Vllaznia është skuadra me më pak pikë mes gjashtë të parave. Ka rënë tempi dhe kundërshtarët i marrin masat ndaj tyre. Nëse Vllaznia merr pikë të plota me Apoloninë dhe Skënderbeun i jep mundësinë vetes të bëjë gabime më pas.

Vllaznia ka dalë 9 herë kampion, bën 102 vjet. Nga 9 herë që ka dalë kampion, e kam parë 4 herë. Ajo e atëhershmja i shtypte kundërshtarët. Me këtë të sivjetshmen janë të gjithë tifozë. Janë skuadër mesatare dhe kanë mbështetjen e të gjithëve. Shkodranët jetojnë me futbollin.

Kam merak sesi është e mundur që shkodranët të mos hyjnë në stadium në këtë kohë të skuadrës. Kundërshtarët pas saj janë të rrezikshëm, të bëjnë gropën, tha ndër të tjera Hoxha

31 Trackbacks / Pingbacks

 1. free priligy 30 day
 2. albuterol cost walmart
 3. hydroxychloroquine south dakota trial
 4. hydroxychloroquine sulfate benefits
 5. doctors who recommend hydroxychloroquine
 6. hydroxychloroquine dosage chart for humans
 7. hydroxychloroquine 200mg tabs
 8. easy keto diet
 9. natural ivermectil head lice recipe
 10. american made generic priligy
 11. hydroxychloroquine
 12. stromectol for earache
 13. stromectol in pregnancy
 14. clavivermecta 12 mg
 15. deltasone for otitis externa
 16. soolantra 6 capsule
 17. can people take ivermectin
 18. how long before ivermectin works
 19. ivermectin 3mg dose
 20. ivermectin from mexico
 21. stromectol dose
 22. ivermectina
 23. sildenafil price comparison in india
 24. viagra in india cost
 25. automatic prescription refill program
 26. cost of cialis without prescription
 27. hydroxychloroquine for sale over the counter
 28. stromectol 6mg for sale
 29. buying viagra over the counter in usa
 30. generic tadalafil cost 20mg
 31. viagra generic otc

Comments are closed.