VIDEO EPIKE! Duke pritur furgonin për në Lezhë, deputeti Jenisheri shkon që në mëngjes në stacion Kam gjyq Pres të nisen shoferët, janë korrektë me orarin

Ditën e sotme, pas disa muajsh pushim prej koronavirusit, ka nisur transporti publik brenda qytetit dhe ndërqytetas. Ndër pasagjerët e parë që ka shfrytëzuar rinisjen e lëvizjes është edhe deputeti i opozitës së re, Selami Jenisheri.

Në një intervistë për Fax News, Jenisheri ka bërë me dije se ishte nisur për në Lezhë pasi duhej që të merrte pjesë në proces gjy.qësor në Lezhë. Më tej, në intervistën e tij, deputeti ka folur edhe për masat e sig.urisë, duke treguar se vetë i respektonte i pari për të dhënë shembullin e mirë tek qytetarët.

https://www.youtube.com/watch?v=2TKfmv9BaPQ&feature=emb_err_woyt