Gjendet një skaf i braktisur, dyshohet se do përdorej për trafik

Në orët e para të mëngjesit të sotëm është gjetur një një skaf i braktisur në afërsi të Pyllit të Sodës në Vlorë

Burime bëjnë me dije se dyshohet se skafi do të përdorej për trafik të kana.bisit. Mësohet se ai është 10 metra i gjatë dhe ka 3 motorrë. Ende nuk dihet emri i pronarit të skafit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet

8 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

  2. Of course, your article is good enough, casinosite but I thought it would be much better to see professional photos and videos together. There are articles and photos on these topics on my homepage, so please visit and share your opinions.

Leave a Reply

Your email address will not be published.