Publikohen fotot e para nga dasma e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës!


Armina Mevlani është një blogere shumë e njohur që njihet për stilin e saj shumë të veçantë në të veshur dhe ndër të famshmet që ka arritur t’i rezistojë ndërhyrjeve estetike. Bukuroshja kurrë nuk ngurron që të ndajë me ndjekësit momente nga jeta e saj, rreth mënyrës se si vishet, kurohet e të tjerë.

Dita e shumëpritur erdhi, Armina dhe Shkëlzeni do të kurorëzojnë dashurinë e tyre, duke i thënë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni mbrëmjen e sotme, ku vetëm pak më parë janë publikuar edhe fotot e para të çiftit.

Publikohen fotot e para nga dasma e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen
Publikohen fotot e para nga dasma e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen
Publikohen fotot e para nga dasma e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen