Deputetja e PS Senida Mesi ne nje postim ne rrjetin social, ka komentuar miratimin qe Keshilli i Bashkise Shkoder ka bere per procesin e privatizimit te Vllaznise

Sonte Këshilli Bashkiak Shkodër mori një vendim të rëndësishëm!! Keshilltaret socialist i thonë PO, hapjes së procesit për privatizimin e Klubit të futbollit Vllaznia!

Më në fund po fillon procesi i heqjes nga duart e manipulimit partiak dhe keqmanaxhimit të taksave të shkodranëve nga Bashkia & PD Shkodër! Vllaznia uroj ti kthehet shpejt vetëm shkodranëve dhe tifozerisë.