Koronavirusi në Shqipëri, 3 viktima dhe 68 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se 3 qytetarë të tjerë e kanë humbur betejën me koronavirusin, duke ndërruar jetë.

Po ashtu Ministria sqaron se nga 496 testime të kryera, kanë rezultuar pozitivë 68 persona.