Video skandaloze Policia po i bënte presion dhe foto pse kishte dalë pa leje, gruaja plaset në tokë, disa minuta pa ndjenja

Një video skandaloze është bërë publike gjatë ditës së sotme, ku një zonje në Vlorë i bie të fikët si pasojë e presionit të policisë, pasi siç duket kishte dalë pa leje nga banesa e saj

Në videon e bërë publike nga nisma thurje, shihet se zonja në fjalë bie pa ndjenja në tokë, teksa punonjësit e policisë ishin duke i bërë foto, dhe duke e shoqëruar

Sot në Vlorë një zonje i ra të fikët nga stresi që i shkaktuan dy punonjës police të cilët po e trajtonin si kriminele, duke e shoqëruar me forcë e duke i bërë foto, sepse kishte dalë të merrte ajër buzë detit.

Kjo sjellje e policisë, me dh.unë e te.rror duhet të marrë fund sa nuk është vonë. Edi Rama je duke rrezikuar jetët e qytetarëve me dhunën që propagandon nga mëngjesi në darkë.

Dhunë e cila më pas reflektohet te veprimet e policisë. Ndalo urgjent! shkruhet në postim. Nuk dihet ende gjendja e gruas, pasi siç shihet dhe një video, një nga punonjësit është duke vrapuar, që të kërkoj ndihmë mjekësore për qytetaren, e cila nuk dihet nëse vuante nga ndonjë sëmundje, që mund të ketë komplikuar situatën

3 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.