Autobusi përplaset me dy automjete, një viktimë dhe gjashtë të plagosur

Një aksident i rëndë me një viktimë dhe gjashtë të plagosur ka ndodhur në afërsi të fshatit Dritas, në aksin Fushë Krujë Tiranë.

Sipas “Balkanweb” një mjet ”Touran” me targat AA 392 PY, një autobuz tip ”Benz” me targat AA 358 DG si dhe një automjet tip ”Benz” me targat AA 722 N janë përplasur me njëra tjetrën, vetëm pak çaste më parë.

Sipas raportimeve të para, drejtuesi i njërit prej mjeteve ka ndërruar jetë, ndërsa disa prej të plagosurve ndodhen në gjendje të rëndë dhe janë nisur me urgjencë drejt Tiranës. /Opinion.al

4 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.