Një tjetër tër.met shkund Shqiperine gjatë natës, ja magnituda dhe epiqendra

Një tjetër lëkundje tërmeti është ndjerë në orën 02:40 të mesnatës në Tiranë.

Tërmeti ishte me magnitudë 3.7 ballë të shkallës Rihter me epiqendër 13 kilometra në Veriperëndim të Shijakut, me një thellësi prej 10 kilometrash.

Lëkundjet janë ndjerë sidomos në ndërtesat e larta për shkak të vibrimit në lartësi

2 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.