Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Flamur Noka ka reaguar ditën e sotme në lidhje me bashkimin e Bardhit dhe Berishës në një strukturë të vetme.

Noka njofton se deputetët do të zbresin në terren për të masivizuar protestën e 20 Shkurtit.

STATUSI I FLAMUR NOKËS

Mbledhja e Grupit Parlamentar në selinë e #PD.
Organizim i madh me strukturat e qyteteve. Të gjithë jemi çdo ditë në terren për të masivizuar thirrjet për protestë më #20shkurt. Të gjithë grup kundër regjimit të Ramës.