U zgjodh në krye të SPAK, Klodiana Lala: Dumani i kishte humbur shpresat, i kishte thënë njerëzve që ‘mos e prisni’

Gazetaja Klodiana Lala ka treguar detaje që nuk ishin mësuar deri më tani nga dita kur Altin Dumani kur u zgjodh në krye të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Në fjalën e saj gjatë emisionit “Opinion”, Klodiana Lala tha se pas seancës dëgjimore në Këshillin e Lartë të Prokurorisë, kishte ikur dhe kishte marrë vajzën nga shkolla.