Foto nga vendi i ngjarjes / Qellohet ne drejtim te makines me targa angleze

Te tjera detaje nga ngjarja e regjistruar ne lagjen Prek Cali

Burime prane vendit te ngjarjes bejne me dije se eshte qelluar ne drejtim te nje mjeti tip tuareg me targa angleze.

Policia ka rrethuar zonen dhe po heton per zbardhjen e rrethanave te kesaj ngjarje te rende.