Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja në Shkodër. Mësohet se viktima ishte ulur në një lokal dhe po pinte kafe në momëntin që e kanë qëlluar për vdekje.

Ndërkohë që siç shihet dhe nga pamjet e mëposhtme të siguruara nga Dosja.al, policia ka rrethuar zonën.