Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja në Shkodër

Dyshohet se i riu i vrarë ruhej prej ditësh nga autorët, ndërkohë që këta të fundit janë larguar nga vendngjarja me shpejtësi me një motoçikletë.

Ata janë futur nëpër rrugicat e qytetit për të humbur gjurmët. Në vendngjarje ka shkuar policia e cila ka rrethuar zonën së bashku me grupin hetimor dhe po bën ekzaminimet e vendgjarjes.