Mbremjen e sotme nje aksident i rende eshte regjistruar ne qytetin e Shkodres

eetimes sjell edhe videon nga vendi i ngjarjes

Sipas te dhenave nga policia e Shkodres behet me dije se nje mjet ka perplasur nje kembesor ne qender te qytetit ne zonen e Parruces. Sipas te dhenave nga vendi i ngjarjes behet me dije se nje person eshte lenduar dhe eshte derguar me urgjence ne spitalin e Shkodres.

Sipas te dhenave prane vendin te ngjarjes, personi i lenduar ndodhet jashte rrezikut per jeten nen kujdesin e mjekeve