Nje aksident i rende eshte regjistruar pak minuta me pare ne qender te qytetit te Shkodres

Ngjarja eshte regjistruar ne zonen e Parruces ku nje mjet ka perplasur nje kalimtar.

Si pasoje e perplasjes, kembesori ka marre disa lendime dhe eshte derguar me urgjence ne spitalin rajonal te Shkodres. Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet per zbardhjen e rrethanave te ketij aksidenti te rende