Pas një deklarate të gjatë në Facebook të Sandër Lleshajt ku njoftoi dorëheqjen e parevokueshme nga detyra e Ministrit të Brendshëm, ka reaguar Edi Rama.

Rama, po ashtu në Faceboo, shkruan: RESPEKT e FALEMINDERIT për përkushtimin, punën, burrërinë dhe vërtetësinë e të treja këtyre i dashur Sandër.

#RESPEKT e #FALEMINDERIT për përkushtimin, punën, burrërinë dhe vërtetësinë e të treja këtyre i dashur…

Posted by Edi Rama on Thursday, 10 December 2020