Nje aksident i rende eshte regjistruar pak minuta me pare ne hyrje te qytetit te Shkodres. Burimet bejne me dije se 5 mjete jane perplasur njera me tjetren ne lagjen Bahcallek

Policia e Shkodres ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet per zbardhjen e ketij aksidenti nderkohe qe ende nuk dihen motivet e tij

Nga te dhenat e para raportohet se nuk ka persona te lenduar por vetem deme materiale si pasoje e perplasjes se mjeteve