Në Spitalin Infektiv jeta lufton me vdekjen çdo minutë e sekondë.

Mëngjesin e sotëm në një lidhje direkt me emisioninDitë e Re në Ora News, ka qenë Anxhela Celibashi e cila ndodhej pranë ambjenteve të Qendrës Spitalore Universitare Nënë Tereza, tek Infektivi, aty ku po trajtohen të infektuarit me Covid 19

Teksa gazetarja, ishte duke raportuar live për zhvillimet e fundit u bë dëshmitare e një drame familjare.

Një grua humbi njeriun e afërt dhe të bërtiturat e saj në momentin që mori lajmin e hidhur u dëgjuan live.

eksa gazetarja, ishte duke raportuar live për zhvillimet e fundit u bë dëshmitare e një drame familjare. Dikush ka humbur njeriun e afërt, sapo humbi dikush njeriun e afërt thotë gazetarja