SI NËPËR FILMA/ Ky është momenti i shkëmbimit të zjarrit mes RENEA-s dhe Zhidru

Ka përfunduar në një të vrarë dhe në dy të plagosur bilanci i një konflikti që nisi në familjen Zhidru në Elbasan, dhe që çoi në një rezistencë me ar.më ndaj policisë nga ana e 71 vjeçarit Lefter Zhidru.

Fax News ka siguruar pamjet e momentit kur forcat RENEA kanë shkëmbyer zjarr me Zhidrunë, i cili qendroi në banesë për 5 orë, dhe iu përgjigj negativisht çdo thirrjeje të bërë nga policia për tu dorëzuar.