Me thike ne zemer/ Tronditet serish Shqiperia

Një person është gjetur pa jete në qytetin e Durrësit. Mësohet se personi eshte qell.uar me thikë në zemër dhe është lënë pranë shinave të trenit në Durrës

Viktima është Idajet Dulla por nuk dihen rrethanat e ngjarjes. Ndërkohë Policia e Durrësit ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Gjithashtu bëhet me dije se janë ngrityur pika kontrolli për të kapur të dyshuarit e përfshirë në ngjarje