E rende, permbyset furgoni ne Malesi te Madhe, 7 te lenduar

Nje furgon ka dale nga rruga dhe eshte permbysur ne aksin Shkoder- Boge. Dyshohet per 7 persona te cilet jane p.lagosur,

Policia dhe ambulanca jae nisur drejt vendit te ngjarjes, ndersa akoma nuk dihen shkaqet e aksidentit .eetimes