Dedikimi prekës i Rudina Dembacaj: Ditëlindja ime sot, do jetë tek dera e spitalit, duke thënë ‘të dua’

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj feston sot ditëlindjen e saj të 33 të, ndërsa duket se ka ardhur në një moment delikat pasi babai i saj ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore

Përmes një postimi në rrjetet sociale Dembacaj shkruan se ditëlindjen do ta kalojë në derën e spitalit, duke i treguar të atit se e do shumë, dhe se është i vetmi person që ka ardhuruar gjithmonë.

Ditelindja ime sot, do jete tek dera e spitalit, duke te te thene Te dua Ba je i vetmi njeri qe kam adhuruar gjithmone Te dua shume


Kështu shkruan aktorja e humorti dhe moderatorja në një postim në Instagram. Së fundmi ajo ka postuar disa foto të babait të saj ku duket se ai nuk është në gjendje të mirë shëndetësore

Gjithashtu Dembacaj ka bërë dhe një tatuazh, në pjesën e shpatullës, që ia ka dedikuar pikërisht babait të saj