Tullumbace dhe duartrokitje, gjesti plot shpresë nga Shkodra, kryqi fluturon mbi çatitë e qytetit

FANTASTIKE/ Ne oborrin e Katedrales "Shën Shtjefni" leshohet ne ajer rruzare e formuar me tullumbace dhe dhjetea te tjera mbi qiellin e Shkodres. Me lutje qe pandemia te kaloje ??? SHPERNDAJE ???

Posted by EeTimes.al on Sunday, April 12, 2020

Në një kohë kur mesha e Pashkëve u zhvillua pa besimtarë, në oborrin e Katedrales në Shkodër është lëshuar në ajër një kryq i bërë nga tullumbace

Kanë qenë një grup të rinjsh ata që kanë lëshuar në ajër kryqin, së bashku me shumë tullumbace të tjera, moment që është shoqëruar dhe me duartrokitje

Me shpresën që pandemia të kalojë sa më shpejt, qytetarët e Shkodrës kanë uruar njëri tjetrin me telefonata e mesazhe, pa dalë nga shtëpia, për të shmangur çdo përhapje të mëtejshme të virusit

23 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

 11. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

 12. Buen post. Es el mejor momento para hacer algunos planes para el futuro y es hora de ser feliz. He leído esta publicación y, si pudiera, deseo sugerirle algunas cosas o sugerencias interesantes. Definitivamente me gustó mucho y lo guardé como favorito para buscar nueva información en su sitio.

 13. hello there and thank you for your information ? I have definitely picked up anything new from right here. I did however expertise a few technical points using this site, since I experienced to reload the web site many times previous to I could get it to load correctly. I had been wondering if your hosting is OK? Not that I’m complaining, but sluggish loading instances times will often affect your placement in google and can damage your high-quality score if ads and marketing with Adwords. Anyway I?m adding this RSS to my e-mail and could look out for a lot more of your respective intriguing content. Ensure that you update this again very soon.. ラ ブ ド ー ル

Leave a Reply

Your email address will not be published.