LAJM I FUNDIT/ Tërmeti i fortë, tronditet Shqipëria


Një tërmeti fortë është dnjerë në kryeqytet. Vetëm pak minuta më parë është lëkundur i gjithë vendi.

Lëkundjet e fuqishme janë ndjerë në Kurbin, Dureës dhe në Fier. Twrmeti ishte me magnitudw 5.48 i shkallws righter.


1 Comments

  1. A person essentially help to make critically articles I’d state. That is the very first time I frequented your website page and up to now? I amazed with the analysis you made to create this actual publish incredible. Wonderful task!