FOTO / Tërmeti i fortë, ja sa ishte magnituda e lëkundjeve, u ndje në disa qytete

Një tërmeti fortë është dnjerë në kryeqytet. Vetëm pak minuta më parë është lëkundur i gjithë vendi.

Lëkundjet e fuqishme janë ndjerë në Kurbin, Dureës dhe në Fier. Twrmeti ishte me magnitudw 5.48 i shkallws righter

5 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.