Stela Toska artizania që zhvillon kurse kreative

Stela Toska nje artizane shume e re ne moshe por e mbushur plot me pasion dhe dashuri per te sjelle gjera te vecanta dhe kreative.Prej vitesh ajo ka biznesin e saj ”Creativity Zone by Stela” ku ben krijime te personalizuara me materiale te reciklueshme dhe jo vetem. E ftuar ne ”Pasditer ne Tv1” Stela shprehet se 2019 ka qene nje vit mjaft produktiv dhe i suksesshem per te pasi u vleresuar me dy cmime te rendesishme.

Stela Toska: Viti 2019 ishte shume shuem produktiv dhe i suksesshem per mua. Para 4 vitesh qe hapa edhe faqen time ”Creativity Zone by Stela” nuk e prisja ne fakt qe te kisha gjithe kete sukses. 2019 e mbylla me dy cmime te rendesishme njeri ”Grate frymojne vlera” dhe tjetrin si ”Mjeshtre” nga Dhoma Kombetare e Zejev. Pervec krijimeve qe zhvilloj vet ne fakt po bashkepunoj edhe me zyren e punes qe te marr kusante falas tu mesoj dhe tu trashegoj punen time.

Kurset per punimet kreative tek femijet jane te domosdoshme pasi i ndihmojne qe te largohen nga celularet dhe te mesojne qe te bejne pune dore. Dikur kemi mesuar ne shkolle qe te qendismim dhe te bejme pune dore por tashme kjo nuk ekziston me ne shkolla dhe femijet jane zhvendosur tek rrjetet sociale, interneti dhe celularet. Ky lloje kursi do te ndihmoje qe te gjejne vetveten ne kreativitetin e tyre.

41 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

 11. 🎉BEO777 เว็บเดิมพันอันดับ1🎉
  ✨พร้อมพาคุณเพลิดเพลินกับเกมสุดโปรด✨
  🎊เบทขั่นต่ำ1บาท ✅
  🌼ไม่ต้องทำเทิร์น 🆗
  ⭐️รองรับทุกธนาคาร และ ทรูวอเลท 📲
  💖แอดมินสาวสวยพร้อมบริการ 24 ชม.💖

 12. 🎉BEO777 เว็บเดิมพันอันดับ1🎉
  ✨พร้อมพาคุณเพลิดเพลินกับเกมสุดโปรด✨
  🎊เบทขั่นต่ำ1บาท ✅
  🌼ไม่ต้องทำเทิร์น 🆗
  ⭐️รองรับทุกธนาคาร และ ทรูวอเลท 📲
  💖แอดมินสาวสวยพร้อมบริการ 24 ชม.💖

 13. whoah this weblog is fantastic i like studying your posts. Stay up the great work! You know, a lot of persons are hunting around for this information, you can help them greatly. |

 14. Thanks a bunch for sharing this with all people you really understand what you are talking about! Bookmarked. Please additionally consult with my site =). We will have a hyperlink alternate agreement between us|

Leave a Reply

Your email address will not be published.