Vetem pak ore pasi ajo pranoi publikisht lidhjen e re me ish-deputetin Mark Frroku, lidhje e cila prej kohësh përflitej në media, ka ardhur edhe reagimi i ish bashkeshortit te Rudina Dembacajt.

Moderatorja publikoi tre foto krah Frrokut dhe shkruante: “E di qe e donit te gjithe, por e kam per vete…ekskluziven. Per te gjithe ju dashamires dhe jo, e dua si partner ne jete dhe ne biznes… Vit te mbare, me shume dashuri Mark dhe Rudi!”

Por si ka reaguar ish-bashkëshorti pas këtij postimi? Aleksi ka postuar në Instastory një shprehje ku shkruhet: “Një ditë do them le të shkojë gjithçka në d.jall dhe do i nxjerr jashtë d.jajtë e mij që të luajnë”.