eetimes meson detaje nga aksidenti i regjistruar vetem pak minuta me pare ne aksin rrugore Shkoder – Koplik.

Burime prane bluve te shkodres bejne me dije se ne aksident jane perfshire dy mjete dhe si rezultat i ketij aksidenti kane mbetur te plagosur 4 persona.

Te plagosurit jane derguar ne spitalin e Shkodres ne gjendje te rende per jeten.