Nje aksident i rende eshte regjistruar ne aksin Shkoder Koplik, ne afersi te fshatit Shtoj i vjeter. Dy mjete jane perplasur me njera tjetren. 4 persona te plagosur

policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet per zbardhjen e plote te rrethanave te ketij aksidenti.

Ky eshte aksidenti i dyte i rende brenda 24 oreve ne aksin rrugore Shkoder – Koplik