Shqipëria nuk gjen qetësi. Para pak minutash është regjistruar një tjetër goditje tërmeti.

Sipas EMSC-së, lëkundja ka qenë me magnitudë 3.5 i shkallës Rihter. Epiqendra është regjistruar në Detin Adriatik 26 km në Veri të Durrësit si dhe 46  km  nga Tirana.

Loading…