Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në fshatin Rrilë në Lezhë, dhe raportohet se një person ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Burime për Report Tv bëjnë me dije se ka mbetur i plagosur Agron Puka.
Ende nuk dihet si kanë ndodhur rrethanat e ngjarjes.