I ka bërë gjithë shqiptarët të qeshin, “Mjeshtrja e Madhe” e humorit shkodran feston sot ditëlindjen

Sot, aktorja e shquar Zyliha Miloti, e vlerësuar me titullin ” Mjeshtre e Madhe” feston ditëlindjen. Urimet për të kanë qenë të shumta, por ai që nuk mungon asnjëherë është nga Teatri Migjeni në Shkodër, ku ajo nisi dhe po vazhdon karrierën e saj.

“Jetë sa më gjatë e plot shëndet dhe sukses!”, thuhet në postimin në rrjetet sociale.