Vrau babë e bir , vetëvritet Fiqiri Mjeshtri, policia arreston dy persona të tjerë

Është vetëvrarë menjëherë pas masakrës në Klos, Fiqi Mjeshtri.

Lajmi është konfrimuar nga burime për mediat, teksa policia ka arrestuar gjithashtu dy person të tjerë lidhur me ngjarjen e rëndë.

Kujtojmë se ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme para një lokali, ku babë e bir ishin duke ecur në këmbë .

Nuk dihet ende nëse dy viktimat ishin objektiv apo ngjarja ka ndodhur aksidentale. Polica është në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve ndërkohë që një vrasje e tillë ka tronditur të gjithë opinionin publik.