Një person ka dhunuar një qytetar në rrugën dytësore Lezhë-Milot. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen Gurra, ndërkohë që shkak për sherrin ka qenë një grua.

Teksa po kalonte me biçikletë, një person është goditur me shufër hekuri dhe sende të forta nga një tjetër. Viktima dyshohet se ka ngacmuar gruan e autorit të ngjarjes.

Ndërkohë që në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e plotë të ngjarjes.