Një atentat me al.Rrmë zjarri është regjistruar mëngjesin e sotëm në fshatin Panaja në Vlorë

Sipas news 24 dyshohet se dy persona kanë humbur jetën. Personat qe humben jeten po udhëtonin me një makinë tip Benz kur u q.ëlluan me breshëri kallashnikovi nga një tjetër automjet në lëvizje

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë dhe kanë nisur hetimet për të zbardhur dinamikën e ngjarjes.