Agron Ceka i cili pak dite me pare njoftoi ne rrjetet sociale pozicionimin e deputetit Tom Doshi ne krye te PSD, ka sqaruar opinikonin publik se qe nga muaji Mars nuk mban me postin e Sekretarit per Mediat dhe Shoqerine Civile ne PS Bashkia Vau Dejes.

Ai ka argumentuar, se nuk e ka ndare nje fakt te tille me opinionin publik per shkak edhe te situates se pandemise.

Prsh te nderuar miq dhe banore te Bashkise Vau Dejes.Duke marre shkas nga disa lajme qe kane qarkulluar ditet e fundit,dua te sqaroj opinionin publik:

Se qe na muajin mars per arsye personale une qe ne muajin mars kam dhene doreheqjen nga posti i Sekretarit per Mediat dhe Shoqerine Civile i PS Bashkia Vau Dejes.Kerkoj ndjese sepse eshte dashur ta bej publike me pare por per shkak te gjendjes se rende qe bota po kalon per shkak te Covid19 nuk e kam pare te arsyeshme ta bej publike sepse njerezit kane plot halle dhe probleme.Une do vazhdoj te jap kontributin tim modest ne permiresimin dhe zhvillimin ekonomik dhe social ne Bashkine Vau Dejes sa here qe te me jepet mundesia.

Ju Flm te gjitheve miqve dhe atyre qe me kane zgjedhur dhe mbeshtetur gjithe keto vite.

Me respekt Agron Ceka