Edhe ne si lumi ndjekim rrugetimin tone, ka qene kjo fjalia e cila ka shoqeruar postimin e Jozefina Topallit. Ne fotografi ajo shihet e buzeqeshur dhe optimiste.

Mesazhi vjen nje dite pas vizites se kreut te Partise Demokratike Lulzim Basha ne Shkoder . Nuk dihet nese ky eshte nje mesazh qe lidhet me kandidimin e mundur ne Shkoder nen siglen e Levizjes per ndryshim apo nje sinjal qe nenkupton se tashme ajo ka nisur fushaten me objektiva te qarta. eetimes.tv