Po lëvizte me Porche me mijëra paund brenda, ndalohet i riu


I janë gjetur në makinën Porsche Caen një sasi prej 35 mijë paundësh. Policia ka arr estuar personin teksa lëvizte me makinën në autostradën Tiranë Elbasan

Sipas mediave, makina me targa AA 666 Y është në pronësi të Algert Lloçi, i cili jeton në Tiranë. Ai është shoqëruar në komisariat dhe po jep sqarime për origjinën, si dhe destinacionin e sasisë së parave

Foto/ Po lëvizte me Porche me mijëra paund brenda, ndalohet i riu


1 Trackback / Pingback

  1. ทินเนอร์ 2K

Comments are closed.