22 vjeçarja shqiptare me COVID19 tregon ditë pas dite se çfarë ndodh me trupin

Shumë prej njerëzve nuk përjetojnë simptoma të koronavirusit, por shumë të tjerë kanë simptoma si temperaturë, probleme me frymëmarrjen, kollë.

22 vjeçarja shqiptare Bjonda Haliti, e prekur nga koronavirusi, ka treguar ditë pas dite simptomat e këtij virusi

Sipas Bjondës, simptomat e para ishin të ngjashme me çfarë dëgjojmë të thuhet në media, ku kolla e thatë shfaqej më shumë.

Bjonda shton se kolla e thatë shoqërohej me lodhje me dhimbje të lehtë fyti.

Një ditë më pas dhimbja e kokës shtohet bashkë me dhimbjen e syve.

Pastaj një temperaturë e lartë e më tej, në ditën e katërt problemet me frymëmarrjen shtohen.

“Dita e parë: Nis me një kollë të thatë dhe me dhimbje fyti. Ndihesha shumë e lodhur.

Dita e dytë: Ndjeja shumë ngarkesë në kokë, aq sa duhet të kollitesha shumë lehtë për të mos ndjerë atë dhimbje.

Atë natë pata temperaturë. Sytë më lotonin dhe më digjnin. Nuk i lëvizja dot. Pasi bëra ca kërkime në internet zbulova se mund të ishte thjesht migrenë, por nuk po më pushonte fare. Atë ditë kam fjetur gjithë kohës.

Dita e tretë: Energjia më ra thuajse fare dhe temperatura vazhdonte. Në këtë pikë simptomat ishin: kolla e thatë, migrena, temperatura, të përziera. Vendosa të shkoj tek një mjek dhe rezultova negative për gripin.

Doktori më tha se kisha një infeksion dhe më dha antibiotikë, 800 miligram ibuprofen. Sigurohesha që të hidratohesha gjithë kokës dhe merrja vitamina. Atë natë, temperatura vazhdonte.

Dita e katërt: Më në fund temperatura ra, por mu shfaqën simptoma të tjera. Kisha probleme me frymëmarrjen, nuk ndihesha fare mirë.

Kisha paksa dhimbje gjoksi. Bëra atë testin që thuhet se duhet të mbash frymën deri në 10 sekonda dhe meqë e bëra me sukses mendova se s’kishte gjë për tu shqetësuar.

Dita e pestë: Kisha dhimbje fyti , kollë , probleme me frymëmarrjen. Shkova tek I njëjti doktor dhe kërkova të bëja se sbën test. Kërkova gjithashtu të bëja një garfi dhe gjithcka rezultoi normale.

Vazhdoja prapë në izolim dhe përgjigjen e testit do ta merrja pas 5 ose 6 ditësh.

Dita e gjashtë: Me përdorimin e vazhdueshëm të antibiotikëve dhe ibuprofenit simptomat ishin: dhimbje fyti, kollë, probleme me frymëmarrjen, por fuqia kishte nisur të rritej.

Dita e shtatë: Dhimbje të lehtë fyti, kollë të butë, energji të shtuar.

Dita e tetë:Kollë e lehtë,po ndihesha sërish vetvetja.

Dita e nëntë: Kolla e lehtë, energji normale.

Dita e dhjetë: Kollë mesatare, myk, fuqi. Rezultati i testit, pozitiv! Vazhdoj ende të jem e izoluar dhe të kujdesem për veten. Sot po ndihem shumë mirë dhe e shëndetshme“ përfundon 22 vjeçarja duke shtuar se vetë- karantinimi është rekomandimi më i mirë.

305 Comments

 1. Great goods from you, man. I have understand
  your stuff previous to and you’re just extremely great.
  I actually like what you’ve acquired here, really like what you are saying and the
  way in which you say it. You make it entertaining and you still take care of to keep it smart.
  I can’t wait to read much more from you. This is actually a
  tremendous web site.

 2. Good day! I could have sworn I’ve visited this site before but after going through a few of the posts I realized
  it’s new to me. Anyhow, I’m definitely happy I came across it and I’ll be
  bookmarking it and checking back often!

 3. Great work! This is the kind of information that are meant to be
  shared across the internet. Disgrace on Google for no longer positioning this post higher!
  Come on over and visit my site . Thank you =)

 4. I seriously love your blog.. Excellent colors & theme.
  Did you develop this site yourself? Please reply back as I’m wanting to create my own personal website and would like to know where you got
  this from or what the theme is named. Thanks!

 5. Heya i am for the first time here. I came across this board and I find It really useful & it
  helped me out a lot. I hope to give something back and aid others like
  you helped me.

 6. Thanks a lot for sharing this with all people you actually recognise what you are speaking
  approximately! Bookmarked. Kindly additionally visit my web site =).
  We can have a link exchange contract among us

 7. Have you ever considered writing an ebook or guest authoring on other websites?
  I have a blog based on the same subjects you discuss and would
  really like to have you share some stories/information. I
  know my viewers would value your work. If you are
  even remotely interested, feel free to send
  me an e-mail. cheap flights http://1704milesapart.tumblr.com/ cheap flights

 8. Hello there! This is my first comment here so I just
  wanted to give a quick shout out and tell you I genuinely enjoy reading through your blog posts.

  Can you suggest any other blogs/websites/forums that cover the same subjects?

  Thank you!

 9. ปัญหาที่เกิดขึ้นทางการเงินของทุกท่านจะหมดไป เมื่อมาลงทุนกับเว็บพนันออนไลน์ ไม่ผ่านเอเย่นต์เกมซึ่งสามารถหาเงินให้คุณได้จริงๆไม่มีตัวกลางพอใจคลิกมาได้เลยที่
  g2g1xbet.com เว็บตรงไม่มีเรื่องราวคดโกงสามารถเชื่อใจได้หนึ่งร้อยเปอร์เซ็น
  ไม่ควรคลาดโอกาสดีๆแบบนี้ เกมออนไลน์ที่สามารถหารายได้ได้จริง มีเกมให้เลือกเล่นมากมายก่ายกองค่าย
  ไม่ว่าจะเป็นPG SLOT,XO SLOT,JOKER SLOT,
  SLOTLIVE22,SUPERSLOTAUTO,JILI SLOT,PRAGMATIC
  PLAY,AMBBET SLOTแล้วก็คนทุนน้อย เราก็มีโปรสล็อตออนไลน์ต่างๆมากมายตลอดทั้งปี สนใจสามารถสมัครสมาชิกใหม่ วันนี้ รับโบนัสทันที 50% พร้อมลุ้นรับ สล็อตเครดิตฟรี สูงถึง 10,000 บาท เบิกบานไปกับการปั่นสล็อตมือถือสุดปัง รูปแบบเกมแฟนตาซี
  ตัวเกมถูกดีไซต์มาได้อย่างดีมีสีสัน โดยมีให้เล่นมากว่า300เกมส์ จุใจไม่น่าเบื่อแน่นอน ซึ่งเรามีระบบฝาก-ถอน ออโต้รวดเร็วทันที่สุดในประเทศไทย
  ถ้าหากท่านกำลังมองหาเว็บไซต์สล็อตออนไลน์ เราเป็นเว็บที่เหมาะสมที่สุดในไทย สล็อตเว็บตรง

 10. Güncel istanbul hurda fiyatları ile İstanbul’da hurda alan yerler içerisindeyiz. Size en yakın istanbul hurdacı firması olarak hizmet sunuyoruz.

 11. Güncel istanbul hurda fiyatları ile İstanbul’da hurda alan yerler içerisindeyiz. Size en yakın istanbul hurdacı firması olarak hizmet sunuyoruz.

 12. Güncel hurda fiyatları ile hurda alan yerler içerisindeyiz. Size en yakın İstanbul hurdacı firması olarak hizmet sunuyoruz.Hurda satmak için hemen arayın.

 13. สล็อตเว็บตรง – บทนำ

  สล็อตเว็บตรงคืออะไร?

  คำสำคัญ: เกมสล็อตออนไลน์, เว็บสล็อต, เว็บตรงสล็อต, สลิงโก, เกมสล็อตที่ดีที่สุด

  คู่มือเว็บสล็อตแบบตรงสำหรับผู้เริ่มต้น

  คีย์เวิร์ด: วิธีเล่นเว็บสล็อต, สอนสล็อตเว็บแบบตรงๆ

  ประโยชน์ของการเล่น Straight Web Slots

  คีย์เวิร์ด: ทำไมถึงควรเล่นสเตรทเว็บสล๊อต ได้เปรียบสล๊อตเว็บสเตรท)

  วิธีการเลือกเกมสล็อตออนไลน์ที่เหมาะกับความต้องการของคุณ

  คีย์เวิร์ด: เกมสล็อตที่ดีที่สุดสำหรับผู้เริ่มต้น เกมสล็อตแมชชีนแตกง่าย kumabet

 14. Türkiye ve dünya gündemindeki son gelişmeler, son dakika haberleri, video, analiz, teknoloji haberleri, sağlık haberleri, spor haberleri, ekonomi haberleri

 15. Türkiye ve dünya gündemindeki son gelişmeler, son dakika haberleri, video, analiz, teknoloji haberleri, sağlık haberleri, spor haberleri, ekonomi haberleri şimdi oku

 16. İstanbul hurdacı Tuğsan Metal olarak kurşun yağmur oluğu, çatı söküm kurşunu, hurda kurşun levha, hurda kurşun boru alım amacıyla adresinize kendi araçlarımızı gönderiyoruz.

 17. İstanbul hurdacı Tuğsan Metal olarak kurşun yağmur oluğu, çatı söküm kurşunu, hurda kurşun levha, hurda kurşun boru alım amacıyla adresinize kendi araçlarımızı gönderiyoruz.

 18. İstanbul’da çinko çatı hurdası, çinko levha alımı yapıyoruz. Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinmektedir. Lakin ne yazık ki kullanım biçimi ve üretimi tam olarak öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılan bir elementtir.

 19. İstanbul hurdacısı mı arıyordunuz? İstanbul’un en profesyonel hurdacısı Tuğsan Metal profesyonel yerinize getiriyor! Tonajlı hurda alımıyla kazanmayı amaçlıyoruz.

 20. İstanbul hurdacısı olarak tonajlı hurda alıyoruz. İstanbuldaki geri dönüşüm tesisleri arasında kaliteli hizmetlerimizle öncülük ediyoruz.

 21. İstanbul hurda krom paslanmaz fiyatları sormak için arayınız. Hurda krom paslanmaz alan geri dönüşüm firmaları arasında yer alan İstanbul hurdacı şirketiyiz.

 22. İstanbul’da çinko çatı hurdası, çinko levha alımı yapıyoruz. Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinmektedir. Lakin ne yazık ki kullanım biçimi ve üretimi tam olarak öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılan bir elementtir.

 23. İstanbul hurdacısı firmamız Tuğsan Metal hurda malzeme satmak isteyenlere yedi gün hizmet veriyor. Alacağımız hurdalarınızın değerini alırken hesaplıyoruz.

 24. Esenyurt hurdacı firmalar içerisinde hurda malzeme alımında diğer firmalarından iyi fiyatlar vermekteyiz. Esenyurt’ta hizmet veren Tuğsan Metal sektörel faaliyetleriyle hurda alım satım ve geri dönüşüm faaliyetlerini profesyonellikle tamamlamaktayız.

 25. Güncel istanbul hurda fiyatları ile İstanbul’da hurda alan yerler içerisindeyiz. Size en yakın istanbul hurdacı firması olarak hizmet sunuyoruz. Şimdi arayın.

 26. Türkiye ve dünya gündemindeki son gelişmeler, son dakika haberleri, video, analiz, teknoloji haberleri, sağlık haberleri, spor haberleri, ekonomi haberleri şimdi oku

 27. Son dakika haberler ve güncel haber başlıkları için doğru yerdesiniz. Gündemden flaş haberler, ekonomi, spor ve magazin için sıcak haberler sitemizde

 28. Sağlık, siyaset, ekonomi, gündem, kripto para haberlerinin gerçekliğini kontrol et. Güncel haberlerin ne kadarı gerçeği yansıtıyor? Tıklayın, okuyun.

 29. Esenyurtta hurda alanlardan biri olmanın sevincini paylaşmaktayız. Tonajlı hurda eşya ticaretlerinde yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Esenyurt hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Esenyurt ta hurdacıları arasındayız.

 30. İstanbul hurdacı Kral Metal olarak kurşun yağmur oluğu, çatı söküm kurşunu, hurda kurşun levha, hurda kurşun boru alım amacıyla adresinize kendi araçlarımızı gönderiyoruz.

 31. İstanbul’da çinko çatı hurdası, çinko levha alımı yapıyoruz. Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinmektedir. Lakin ne yazık ki kullanım biçimi ve üretimi tam olarak öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılan bir elementtir.

 32. İstanbul Kablo Hurdası Alanlar İstanbul un en iyi hurdacısı ile daha kârlı bir ticaret diliyoruz. Ptt kablo içi deşe hurdaları, hurda telefon kablolar, yağlı içli ptt kablosu hurdası, ptt kabloları satmayı isteyenler şimdi arayın.

 33. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. İstanbul şehir merkezinin kullanılmış ofis mobilyası ve hurda alımlarında eşyanın ederini yüksek fiyattan ödüyoruz.

 34. İstanbul hurdacısı olarak tonajlı hurda alıyoruz. İstanbuldaki geri dönüşüm tesisleri arasında kaliteli hizmetlerimizle öncülük ediyoruz.

 35. İstanbul da Hurdacı Telefonu Hemen arayarak, güncel hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak para kazanabilirsiniz. Yirmi altı yıldır binlerce kilodaki hurda bakırı geri dönüşümle ülke ekonomisine kazandırdık. Bu sayede çevreye daha fazla zarar verilmemesi sağlandı. İstanbul yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içerisindedir.

 36. İstanbul hurdacısı mı arıyordunuz? İstanbul’un en profesyonel hurdacısı Hurdemsan Metal profesyonel yerinize getiriyor! Tonajlı hurda alımıyla kazanmayı amaçlıyoruz.

 37. Güncel istanbul hurda fiyatları ile İstanbul’da hurda alan yerler içerisindeyiz hurdacı Size en yakın istanbul pendik hurdacı firması olarak hizmet sunuyoruz hurdacı En yakın hurdacı firmamıza hurda satabilirsiniz hurdacı

 38. Güncel pendik hurda fiyatları ile hurda alan yerler içerisindeyiz hurdacı Size en yakın pendik hurdacı firması olarak hizmet sunuyoruz hurdacı Hurda satmak için hemen arayın hurdacı

 39. En yakın pendik hurdacı firması mı arıyorusunuz? Buraya yakın istanbul pendik hurdacı firmalar arasındayız hurdacı Hemen arayın hurda alım satımı için nakit ödeme yapıyoruz hurdacı

 40. Güncel istanbul hurda fiyatları ile İstanbul’da hurda alan yerler içerisindeyiz hurdacı Size en yakın istanbul pendik hurdacı firması olarak hizmet sunuyoruz hurdacı En yakın hurdacı firmamıza hurda satabilirsiniz hurdacı

 41. En yakın pendik hurdacı firması mı arıyorusunuz? Buraya yakın istanbul pendik hurdacı firmalar arasındayız hurdacı Hemen arayın hurda alım satımı için nakit ödeme yapıyoruz hurdacı

 42. İstanbul hurdacı firma Kumsal Metal adına hurda sarı alanlar içindeyiz. Burada yayınlanan İstanbul’daki sarı pirinç hurdası ton fiyatı güncellendi

 43. En yakın pendik hurdacı firması mı arıyorusunuz? Buraya yakın pendik hurdacı firmalar arasındayız. Her türlü hurda alım satımı için arayınız.

 44. Esenyurtta hurda alanlardan biri olmanın sevincini paylaşmaktayız. Tonajlı hurda eşya ticaretlerinde yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Esenyurt hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Esenyurt ta hurdacıları arasındayız. Hurda Fiyatları

 45. Çınar Hurda sizlere gece gündüz farketmeksizin hizmet sunmaktadır. Profesyonel İstanbul bölgesi hurdacı firması olarak kaliteli hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. İstanbul çevresinde hizmet veren Çınar Hurda deneyimleri ile hurda alım ve geri dönüşüm hizmetlerinin bilenini kurumsallıkla geliştiriyoruz. İstanbul’da uygulanan hurda fiyatlandırması ile hurdacılık yapıyoruz.

 46. Güncel istanbul hurda fiyatları ile İstanbul’da hurda alan yerler içerisindeyiz. Size en yakın istanbul Esenyurt istanbul hurdacı firması olarak hizmet sunuyoruz. En yakın hurdacı firmamıza hurda satabilirsiniz..

 47. İstanbul’da çinko çatı hurdası, çinko levha alımı yapıyoruz. Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinmektedir. Lakin ne yazık ki kullanım biçimi ve üretimi tam olarak öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılan bir elementtir.

 48. Esenyurt hurdacı firmalar içerisinde hurda malzeme alımında diğer firmalarından iyi fiyatlar vermekteyiz. Esenyurt’ta hizmet veren Meksan Metal sektörel faaliyetleriyle hurda alım satım ve geri dönüşüm faaliyetlerini profesyonellikle tamamlamaktayız.

 49. İstanbul Kablo Hurdası Alanlar İstanbul un en iyi hurdacısı ile daha kârlı bir ticaret diliyoruz. Ptt kablo içi deşe hurdaları, hurda telefon kablolar, yağlı içli ptt kablosu hurdası, ptt kabloları satmayı isteyenler şimdi arayın.

 50. İstanbul’da çinko çatı hurdası, çinko levha alımı yapıyoruz. Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinmektedir. Lakin ne yazık ki kullanım biçimi ve üretimi tam olarak öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılan bir elementtir. Buraya yakın hurdacı telefonu ile iletişime geçebilirsiniz.

 51. İstanbul hurdacısı firmamız Kumsal Metal hurda malzeme satmak isteyenlere yedi gün hizmet veriyor. Alacağımız hurdalarınızın değerini alırken hesaplıyoruz.

 52. İstanbul’da çinko çatı hurdası, çinko levha alımı yapıyoruz. Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinmektedir. Lakin ne yazık ki kullanım biçimi ve üretimi tam olarak öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılan bir elementtir. Buraya yakın hurdacı telefonu ile iletişime geçebilirsiniz.

 53. İstanbul da Hurdacı Telefonu Hemen arayarak, güncel hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak para kazanabilirsiniz. Yirmi altı yıldır binlerce kilodaki Hurda Fiyatları bakırı geri dönüşümle ülke ekonomisine kazandırdık. Bu sayede çevreye daha fazla zarar verilmemesi sağlandı. İstanbul yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içerisindedir.

 54. İstanbul’da çinko çatı hurdası, çinko levha alımı yapıyoruz. Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinmektedir. Lakin ne yazık ki kullanım biçimi ve üretimi tam olarak öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılan bir elementtir.

 55. My brother suggested I might like this website. He was totally right. This post actually made my day. You cann’t imagine just how much time I had spent for this information! Thanks!

 56. İstanbul hurdacı firması olarak İstanbul’un tümünde her çeşit hurda çeşidi alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda eşya için yakın çevredeki hurda nakliye personellerimizi yönlendirmekteyiz.

 57. profesyonel hurdacı firmalar içinde firmamızı tercih edenler kurumsal istanbul hurdacı firması ile hurda alım satımı yapmaktadır

 58. İstanbul hurdacısı firmamız Hurdemsan Metal hurda malzeme satmak isteyenlere yedi gün hizmet veriyor. Alacağımız hurdalarınızın değerini alırken hesaplıyoruz.

 59. İstanbul hurdacısı mı arıyordunuz? İstanbul’un en profesyonel hurdacısı Hurdemsan Metal profesyonel yerinize getiriyor! Tonajlı hurda alımıyla kazanmayı amaçlıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.