Biseda miqësore dhe debate të “nxehta” Fotografi i Kuvendit, Agim Rama ka shkrepur disa poza interesante nga seanca e sotme e Kuvendit.

Jashtë sallës, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka konsumuar një bisedë miqësore me ish-deputetin e PS, Tom Doshin dhe me ministrin e Bujqësisë, Bledi Çuçi.

Në momente të tjera, ministrja Spiropali është parë në debate të “zjarrta” edhe me kryeministrin Edi Rama dhe me kolegen e saj të Shëndetësisë, Ogerta Manastirliun