Meta: As mavi as mavri, Shqipëria do të bëhet kuqezi…Sorrat nuk bëhen dot shqiponja

“Më 2 mars mos dëgjoni mashtrimet e atyre që u ka hyrë tmerri nga populli, kjo është llogaridhënia, njerëzit kanë ikur se nuk kanë paguar një faturë dritash, kanë vajtur në burg, ndërsa këtu vidhet me falsifikime të rënda shtetërore, që i ka ditur edhe parlamenti, sepse kanë krijuar idenë që shqiptarët sikur janë lodhur, edhe sikur janë dorëzuar. Por këta nuk e dinë akoma se ky është një popull shqiponjash dhe sorrat kurrë nuk do të bëhen shqiponja, dhe shqiponjat do mblidhen të gjithë më 2 mars për ta bërë Shqipërinë kuqezi, nuk i ftoj të vijnë për presidentin, presidenti është në rregull nuk ka asnjë shqetësim për veten e tij. unë i ftoj për fëmijët e tyre, sepse sot kemi shpopullim. Ky është grusht shteti, të kemi një Shqipëri pa shqiptar. Sepse nuk u ka mbetur asnjë ndjenjë shqiptare për këtë popull që vuan prej vitesh poshtërimin e rilindjes, jo të PS-së, sepse PS e ka bërë Shqipërinë me kushtetutën më demokratike dhe e ka votuar populli shqiptar, por shushunjat e kanë zhbërë atë parti.

Deri më 2 mars do të kenë konferenca përditë, për t’iu sqaruar pse janë dele deputetë. Sepse disa burra do dilnin do thonin: Ore po ku do e çojmë ne këtë vend. Nga 2 marsi Shqipëria do të bëhet kuqezi

656 Comments

 1. Greetings! This is my first comment here so I just wanted to
  give a quick shout out and say I genuinely enjoy reading your posts.

  Can you suggest any other blogs/websites/forums that go over the same topics?
  Thanks for your time!

 2. Terrific post however , I was wondering if you could write a litte more on this
  subject? I’d be very grateful if you could elaborate a little bit
  more. Thank you!

 3. I’ll immediately grasp your rss feed as I can not to find your email subscription hyperlink or
  newsletter service. Do you’ve any? Kindly permit me understand
  so that I may subscribe. Thanks.

 4. I don’t know if it’s just me or if everyone else encountering problems with your
  blog. It looks like some of the text in your posts are running off the screen. Can somebody else
  please provide feedback and let me know if this is happening to
  them as well? This may be a issue with my web browser because I’ve had this happen before.
  Thank you

 5. Hi there, just became alert to your blog through
  Google, and found that it’s truly informative.
  I’m gonna watch out for brussels. I’ll be grateful if you continue
  this in future. Lots of people will be benefited from your writing.

  Cheers!

 6. This design is wicked! You obviously know how to keep a reader amused.
  Between your wit and your videos, I was almost moved to start
  my own blog (well, almost…HaHa!) Great job. I really loved what you had to say, and
  more than that, how you presented it. Too cool!

 7. I’ve been exploring for a little bit for any high-quality
  articles or blog posts on this sort of space . Exploring in Yahoo I eventually stumbled upon this web site.
  Studying this info So i am glad to express that I’ve a very good uncanny feeling I came
  upon just what I needed. I such a lot indisputably will make sure
  to don?t omit this web site and give it a glance on a relentless basis.
  scoliosis surgery https://0401mm.tumblr.com/ scoliosis surgery

 8. Fantastic beat ! I wish to apprentice while you amend your
  site, how could i subscribe for a weblog web site?
  The account helped me a appropriate deal.
  I were a little bit acquainted of this your broadcast provided vivid transparent concept

 9. pharmacie lafayette en france traitement jacuzzi pharmacie de garde aujourd’hui issy les moulineaux , pharmacie leclerc istres pharmacie de garde aujourd’hui pas de calais pharmacie de garde zeralda .

1 Trackback / Pingback

 1. 3occupational

Leave a Reply

Your email address will not be published.