Edi Rama me një foto të menduar sqaron se çdo bëjë qeveria me miliona eurot e mbledhura

1.15 miliard euro është shuma që u mblodh dje nga Konferenca e donatorëve në Bruksel, një pjesë janë me kredi dhe një pjesë të dhuruara nga vendet anëtare të BE, por edhe vende të tjera si Turqia dhe Emiratet e Bashkuara Arabe që u solidarizuan me Shqipërinë pas tërmetit fatal të 26 nëntorit.

Kryeministri Rama ka postuar disa foto, mes tyre një teksa shihet i menduar, ndërsa sqaron planin ekonomik 2020 që nuk përfshin vetëm rindërtimin.

Postimi i plotë i kryeministrit Rama

NE DO TA KTHEJMË RINDËRTIMIN NË BAZËN E NJË ZHVILLIMI TË RI EKONOMIK DHE SOCIAL PËR SHQIPËRINË QË DUAM

Fondet e mbledhura dje, duke kurorëzuar me një sukses fantastik fushatën dymujore ndërkombëtare për Rindërtimin, janë vetëm pjesa kryesore, por jo e vetmja e PLANIT EKONOMIK 2020 – me vizion, strategji, punë e durim ne do të arrimë në majën e synuar për Shqipërinë, kur nisëm 2347 ditë më parë, të përpjetën cfilitëse të qeverisjes nga rrënojat e vitit 2013 /Tiranapost.al.

78 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

 11. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

 12. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

 13. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 14. Great post! I learned something new and interesting about SEO, which I also happen to cover on my blog. It would be great to get some feedback from those who share the same interest, here is my website xrank.cyou Thank you!

 15. Действията в блекджек не се ограничават само до теглене на карти или използване на картите, получени първоначално. В някои случаи ще имате възможност да избирате между няколко допълнителни опции. Те зависят от първоначалните ви две карти. Тези опции включват: Истинската популярност на играта идва след навлизането й в Северна Америка. Тя вълнува със съчетанието си на лесни правила (не изискващи широки математичеки познания) и голямата възможност за печалба https://paxtonxrhw876420.blog-kids.com/14920565/мобилното-казината-бонус-регистрация Вчера се регистрирах в MAGICRED CASINO Забравих и двете пароли от имейла и за влизане ПОМОЩ!?! ?? !! Мобилно приложение Отзиви от наши клиенти за този продукт Изненадите обаче продължават с оферта 4 – Клик карта. Трябва да спечелите 1 точка, което ще ви даде безплатна карта и ще откриете своята награда под формата на билет на стойност до $215 милиона. Bwin покер са подготвили и ексклузивни персонализирани оферти, като те са за лоялните клиенти на компанията и ако сте активен играч в покер залата, може да получите още промоции и награди.

Leave a Reply

Your email address will not be published.