Aksidentohet furgoni i burgjeve, plagoset polici

Një furgon që transportonte dy të dënuar me burg është aksidentuar në afërsi të fshatit Qesarat, ku pas përplasjes nga një makinë, një polic mbeti i lënduar.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se furgoni i Drejtorisë së Burgjeve në Tiranë u përplas në aksin Tepelenë- Mallakastër, në afërsi të fshatit Qesarat, ku pas përplasjes, furgoni ka dalë nga rruga.

Në furgon ndodheshin shoferi, 6 efektivë shoqërues për të burgosurit, edhe dy të dënuarit. Polici, J.Verbosha, është dërguar me urgjencë në spitalin e Gjirokastrës, ku raportohet se është jashtë rrezikut për jetën dhe se ka marrë dëmtime të lehta. Edhe dy të dënuarit janë transportuar në spitalin e Gjirokastrës ku po mbahen nën monitorim nga policia dhe po marrin trajtim mjekësor.

Grupi hetimor ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti, teksa nuk përjashtohet mundësia që të ketë qenë një skenar për arratisjen e tre të burgosurve.

82 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

 11. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

 12. Nice post! You have written useful and practical information about Search Engine Optimization. Take a look at my web blog xrank.cyou I’m sure you’ll find supplementry information you can gain new insights from.

Leave a Reply

Your email address will not be published.