Publikohet VIDEO 3D/ Ja si ndodhi ngjarja e bujshme e rrembimit

Per here te pare emisioni Dossier ne RTSH ka publikuar te gjithe kronologjine e rrembimit te Jan Prenges. Aty eshte pershkuar i gjithe itinerari, qe nga rrembimi dhe me pas edhe ne ngjarjen e rende qe beri jehone ne te gjithe vendin.

Stafi i emisionit ka pershkruar gjithcka nderkohe qe me ane te teknologjise ka realizuar edhe videon 3d e cila perfshine edhe momentin kur ai eshte marre dhe eshte futur ne mjet

𝐃𝐎𝐒𝐒𝐈𝐄𝐑: INSKENIMI I RRËMBIMIT TË JAN PRENGËS – 17 JANAR 2020

Posted by RTSH Radio Televizioni Shqiptar on Friday, February 7, 2020

4 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.