Izmira Ulqinaku: Bandat bashkepunojne me qeverine ne Shkoder

Në analizën për vitin 2019 të zhvilluar në Drejtorinë e Policisë Shkodër, Veliu ka deklaruar se është ndër vitet e suksesshme të Policisë së Shtetit dhe ka dhënë vlerësime për ngjarje të renda kriminale.

Por sipas tij, ajo që shqetëson më së tepërmi qytetarët e Shkodrës janë vjedhjet e sendeve me vlerë dhe sidomos të banesave e biçikletave.

Të nderuar drejtues të Policisë që rrini e sbëzani kur budallepset shefi e duartrokisni dhe i miratoni çdo lajthitje,

Shkodra nuk është shquar kurrë për vjedhje dhe nuk është kjo që kër.cënon jetën e shkodranëve.Ajo që shqetëson bashkëqytetarët e mi dhe po i bën të braktisin vendin janë presionet nga ba.ndat.Ekzistojnë më shumë se 4 ba.nda në Shkodër që ju dhe Qeveria juaj bashkëpunon. Ato sillen në qytet të lirë dhe të pashqetësuar gjob.isin bizneset.

Në 2017, ato blenë vota pafund për llogari të Edi Ramës, me lekët e dro.gës. Ju e dini fort mirë që zonat e thella të Shkodrës janë zënë për kul.tivimin e le.ndëve nar.kotike dhe kjo as nuk diskutohet në mbledhjet që organizoni.

Ajo që po bëni është vetëm SHOW, prandaj meqë keni 6 vite që nuk bëni detyrën, mos ejani në Shkodër e të na bllokoni qendren e qytetit.
#ramaik

21 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

 11. 💚 BEO777 💚
  🚩เว็บตรงไม่ผ่านเอเจ้นท์ ฝาก•ถอน ระบบ𝗔𝗨𝗧𝗢
  ➡ ️ฝากขั้นต่ำ 1 บาท 😍
  ➡ ️ถอนไม่จำกัดครั้ง 💯
  ➡ ️ไม่ต้องโยกเงินให้เสียเวลา💸
  ➡ ️รองรับทุกธนาคาร และ ทรูวอลเล็ต🏧
  ✅สมัครสมาชิกฟรี✅
  ❣️ https://beo777.com/

 12. 😍เกมส์สล็อตออนไลน์ที่กำลังมาแรงด้วยตัวเกมส์
  ที่สวยงามหากคุณชอบเล่นสล็อตบาคาร่า💸💸
  สมัครเล่นเลย📱 สล็อตได้เงินจริงมีทีมงานดูแลตลอด 24 ชม.
  https://BEO777.COM/

 13. 🏆สำหรับผู้เล่นต้นทุนน้อย แต่อยากรับความปังที่กำลังมาแรง🎉
  ของค่ายเกมพีจีอยากลองเล่น สล็อตออนไลน์-บาคาร่าออนไลน์
  📱เพียงแค่ลงทะเบียนสมัครสมาชิกกับเรา https://BEO777.COM/

Leave a Reply

Your email address will not be published.